Jaké polohy mají muži při sexu nejraději

Business


Také nepatříte k stoupencům syntetických přípravků z Kamagra shopu Erectmax, které se snaží navrátit mužům ztracenou erekci nepřirozeným způsobem, ale raději důvěřujete přírodním lékům? Znáte adaptogení bylinky, které se již proslavily před staletími a lidé je znají zejména díky indické Ájurvédě nebo čínské Tradiční medicíně, a užíváte je s úspěchem na podporu tvorby testosteronu? Toto je současný trend, který jde ruku v ruce se zdravým životním stylem, v němž mnoho zájemců preferuje zdravou výživu z malých prodejen na rozdíl od nedostatečně zásobeného sortimentu obřích supermarketů.

mladý pár

Adaptogeny, jak je souhrnně nazýváme, a kam patří například známý Ženšen či osvědčený Kotvičník, posilují erekci tím, že udržují hormonální rovnováhu, a tím brání extrémnímu vylučování stresových hormonů při stresových situacích. Díky tomu si mohou muži dovolit využít přirozené tvorby testosteronu a užívat si sex tak, jak by to mělo být. K sexu patří i volba vhodných sexuálních poloh, ovšem některé jsou pro muže nesmírně vzrušující. Udržují hladinu testosteronu na potřebné výši

Potřebuji tě cítit

Pro mnoho mužů je důležité mít partnerku co nejblíže, aby mohli vnímat její vůni, proto mají v oblibě vhodné polohy, při nichž je jim na dosah čichového vjemu jejich podpaží, vlhká vagína nebo bosá chodidla. Není to nic nepřirozeného, protože čichový vjem umocňuje tvorbu testosteronu a navíc potvrzuje správný výběr partnerky pro zdravé potomstvo.

dvě srdce

Tělesný korpus (nejen) v misionářské poloze

Ženské tělo (hrudník, břicho a podbřišek) připomínají při pohledu zpředu lidskou tvář – bradavky ňader jako oči, pupík jako nos a vagína jako ústa. Toto si muži snadno vychutnají při misionářské poloze, nebo „na koníčka“, kdy jsou oba tváří v tvář. Velmi sexy je to tehdy, zvedá-li žena obě ruce a odhaluje podpaží, aby muž mohl vnímat vůni jejího potu.