Nová metoda hubnutí, při které se nebudete trápit hlady!

Životní styl


Nečekají vás ani hodiny v posilovně nebo na trénincích či při jiných cvičeních v tělocvičnách. Tato metoda hubnutí je založená na změně jídelníčku.
Proteinová dieta také známá jako keto dieta, ketogenní, či bílkovinná. Pojmenovaná je podle ketózy, což je přirozený proces biologického lidského těla, který se v těle navodí díky přísunu většího množství bílkovin a proteinů. Právě změna jídelníčku vede k těmto jídlům, která více obsahují právě bílkoviny a proteiny a méně obsahují tuky a sacharidy. Mnoho tuků ani sacharidů totiž není zapotřebí, takže je nahradíme a vznikne báječný systém na hubnutí

žena, brýle, vlasy ve větru

Ø Kdo na to přišel?
Nadváha, téma, které trápí mnoho žen a mužů po celém světě. Díky tomu, že je to populační problém opravdu celého světa, věnují se mu ti nejlepší přední odborníci v oboru. To inspirovalo i přední specialisty v oboru odbourávání tuků a vzniklo nové řešení.

Konkrétně se zrodilo v hlavě harvardského profesora Georgeho L. Blackburna. Ten už dlouhou dobu zkoumá, jak tělo spaluje tuky. Díky vědě a také dozoru lékařů vznikla nová metoda v hubnutí, která slaví úspěch. Za doprovodu a posvěcení lékařů ji aplikovali již na stovkách lidí a pokaždé s úspěchem. Rozšiřuje se dále do celého světa. Ovšem všechno má svá pravidla, která i zde musíte dodržovat. Tato pravidla se především týkají změny jídelníčku.

Nezoufejte, snížit hmotnost můžete, o kolik kilo chcete

Při této metodě vás nebude provázet hlad ani špatná nálada. Je to skvělý detoxikační prostředek, takže zlepšíte své tělo a také se vám zbystří mozek. Dopřejte si konečně něco zdravého a naučte se žít a vařit s potravinami, které navíc mohou být opravdu dobré.

Ø Našli jste své štěstí?
Možná jste při této metodě hubnutí už našli své štěstí ve formě snížení váhy. Nemusíte to přehánět a jistě vás to bude inspirovat do lepšího a zdravějšího životního stylu.
čtyřlístek