Voňavá relaxace ve whirpoolu

Výrobky

Říká se, že práce šlechtí – to je sice pravda, ale i ten nejvíce upracovaný a zaneprázdněný člověk musí taky někdy odpočívat, relaxovat a načerpávat novou energii. Bez odpočinku by to zkrátka nešlo. Aby byl takový odpočinek co nejpříjemnější a nejintenzivnější, je potřeba vědět, jak se nám nejlépe relaxuje. Pro někoho je to procházka přírodou, pro někoho válení se v posteli. Ale nikdo snad neodmítne pobyt v bublinkové vyhřáté lázni ve vířivce.

whirpool

Odpočiňte si po práci nebo po náročném týdnu a umocněte relaxaci esencemi
Máte za sebou opravdu náročný týden a potřebujete nějakou vzpruhu? Pak se naložte do voňavé bublinkové lázně. Tentokrát ovšem není řeč o vaně. Ještě větší relaxační požitek vám totiž přinese vířivka. Takový příjemný relaxační pobyt ve vířivce můžete ještě více umocnit, když požijete vonné esence. Můžete tak relaxovat jako na rozkvetlé louce, u moře nebo v borovicovém háji a alespoň duchem se tak budete moci ve vašich myšlenkách přenést na nějaké odpočinkové místo. Lépe se vám tak na chvíli zapomene na starosti všedních dní.
Díky těmto doplňkům do whirpoolů získá tak vaše relaxace naprosto nový rozměr. Budete si tak moci ve vaší vířivce užít také kousek té aromaterapie podle vašeho výběru.

JAKÉ SI MŮŽETE ZVOLIT VŮNĚ DO VAŠÍ VÍŘIVKY
o Levandule – pro váš lepší spánek
o Vanilka – pro lepší náladu
o Máta – při nachlazení
o Rozkvetlá louka
o Pomeranč – při nachlazení
o Citrusy – při nachlazení a pro povzbuzení
o Eukalyptus – při nachlazení
o Morušové květy
o Jahoda – pro zavzpomínání si na letní prosluněné dny
o Citronela
o Borovice

levandule

Nabídka vůní do vířivky je opravdu široká, můžete si vybrat ten nejvhodnější typ podle vaší momentální nálady. A pokud si nemůžete vybrat ten správný druh? Pak se rozhodněte pro některou z nabízených sad, které se skládají z mixu různých druhů a problém máte vyřešen.