Chuť na sladké

Výrobky

Vždycky jsem si myslela, že hubnutí je úplná nuda a že budu jíst pouze samá nechutná jídla. Mám totiž velmi ráda sladké, takže jsem si řekla, že když budu hubnout, tak budu asi nervózní a taky protivná. Protože já bohužel patřím k těm lidem, že když někdy nedostane sladké, tak je nervózní a protivný na ostatní. A mně se to nelíbí. Kolikrát mi mamka tohle vyčetla. A mě to potom mrzí, takže kolikrát jsem chtěla zhubnout a držela jsem různé diety, ale asi po týdnu jsem se na to musela vykašlat. Musela jsem celou dietu přerušit. Protože jsem opravdu u nedokázala být dva dny bez sladkého. A nejraději jsem měla zmrzlinu a sladké jogurty. To byla vždy moje největší vášeň. Já vím, že jogurty jsou sice zdravé na nějakou střevní mikroflóru, ale jsou velmi tučné a plné cukru. Proto jsem se naštěstí dozvěděla, že v lékárně prodávají taky nápoj na hubnutí.

Začnu s posilovnou.

Myslela jsem, že slyším špatně. Vůbec jsem nevěděla, že existuje nějaký nápoj na hubnutí. To jako vypiji nějaký nápoji a budu štíhlá? Samozřejmě, že to myslím pouze ze srandy. Je mi jasné, že nápoj na hubnutí funguje na principu takovém, že tělu dodá všechny živiny, že taky možná zamezí chuť na sladké.

Sladké třešně miluji.

A tohle by se mi opravdu hodilo. Myslím si, že kdybych nejedla tolik sladkého a do sebe nedávala tolik cukru, tak shodím svá kila hned, protože jinak se opravdu hodně hýbu, takže v pohybu bych neměla vůbec žádný problém. Možná bych zpevnila nějaké svaly posilovnou, ale to už je vedlejší. Takže ihned příští týden začínám s dietou. A zkusím právě nápoj na hubnutí a uvidím, jaký to bude mít efekt na mé tělo a psychiku. Třeba už nebudu mít vůbec chuť na sladké. To by byla moje největší výhra. Zbavit se chuti na sladké bych ocenila nejvíce. Navíc živiny z se tělu vždycky hodí. A vy máte nějaký osvědčený tip na hubnutí, který není nuda?