Jak na novomanželskou výbavu?

Výrobky

Kdysi, a není to tak dávno, platilo, že manželskou výbavu připravuje nevěsta. Touto výbavou se rozumělo povlečení, záclony, ubrusy, deky, ale i ručníky s monogramem. Tím, že to všechno nevěsta vyrobila sama, ukazovala míru svého nadání a šikovnosti. Nyní však toto pravidlo neplatí, což ovšem neznamená, že si nemohou novomanželé pořídit vlastní novou výbavu. Jak na to?

Ručníky a osušky

Ručníky a osušky do domácnosti pořídíte snadno. Chcete-li však, aby byly osobní, nemusíte na ně po nocích s jehlou a nití v ruce složitě vyšívat iniciály. Můžete si snadno a rychle objednat ručníky a osušky s potiskem Promodarky, který si buď navrhnete sami, nebo požádáte o pomoc firmu, která se touto zakázkovou výrobou zabývá. Například firma Promodárky nabízí velký výběr ručníků a osušek k potištění, a to za skvělé ceny, a ve vysoké kvalitě.

barevní osušky

Povlečení

V novomanželské posteli by nemělo chybět ani kvalitní a krásné novomanželské povlečení. Uzavřením manželství totiž otevíráte zcela novou kapitolu vašich životů, a tak by bylo správné, aby i vaše postel měla nový kabát. Povlečení v nejvyšší kvalitě pak zakoupíte v obchodech specializujících se na domácí textil, avšak pokud stojíte o něco osobnějšího, nebude od věci kontaktovat šikovnou švadlenku, která vám vše vyrobí přesně dle vašich přání a potřeb.

Záclony a ubrusy

Záclony a ubrusy nejsou právě moderní, a možná se do vašeho bydlení zkrátka ani nebudou hodit. To ovšem neznamená, že si společně nemůže užít čas výběrem kvalitních rolet, či prostírání. Společné rozhodování o výzdobě domova nejenže hezky posílí váš vztah, ale je to také skvělý start do manželství, kdy už o všem rozhodujete dva.

svatební květina

Ani ruční výroba však není od věci

A do nového startu života můžete klidně nějakým tím ručně vyrobeným předmětem, třeba v podobě svatebního daru, klidně přispět. Záleží především na tom, v čem vynikáte, a co umíte. Šikovný kutil tak může například vyrobit jídelní stůl, nebo třeba zahradní nábytek, zarámovaná báseň plná lásky pak krásně ozdobí stěnu ve vstupní chodbě.