Jak zvýšit libido?

Výrobky


Nezájem o intimní život se v dlouhodobém vztahu mezi partnery dříve či později projeví. Po čase může nastat to, že se s partnerem odcizíte a již si nebudete natolik blízcí. Intimní život je v partnerství velice důležitý, jelikož mu dodává vášeň. Jaké mohou být příčiny poklesu libida u žen a jak proti němu bojovat?

Co způsobuje snížení libida?

Příčin je mnoho, takže je třeba, abyste své tělo nějakou tu chvíli sledovala. Jednou z nejčastějších příčin je stres. Dnešní doba je velice rychlá a na každého z nás klade stále větší nároky. Pokud je vaše tělo ve stresu, pak je velice pravděpodobné, že váš zájem o intimní život se rapidně sníží. Stejně tak působí rovněž únava. Jestliže jste tedy přepracovaná, unavená a vyčerpaná, pak je možné, že jsou to právě tyto aspekty, jež způsobují snížení libida.

ležící pár

Další možnou příčinou je úbytek váhy či vysoká míra sportovní aktivity. Dlouhodobé diety a restrikce denní kalorického příjmu mohou způsobit hormonální nerovnováhu v tělo. Nedostatek jídla může vaše tělo rovněž velmi stresovat. Problém je často i nadměrná sportovní zátěž, proto pokud denně běháte několik kilometrů, zařaďte do svého tréninkového plánu více odpočinkových dnů a vyzkoušejte například jógu.

bylinky jako přírodní léčivo

Jak tento problém efektivně vyřešit?

Především je nutné zaměřit se na dostatek spánku. Snažte se každý den dodržovat spánkovou hygienu, to znamená, že budete chodit spát a vstávat každý den zhruba v tu samou hodinu. Rovněž je důležité spát dostatečně dlouhou, obecně se doporučuje spát minimálně 7 hodin. Skvělým pomocníkem mohou být rovněž bylinky. Jestliže zadáte do vyhledávání kotvičník zemní účinky Energie života, zjistíte, že tato rostlina vám může účinně pomoci. Nejenže přispívá ke zvýšení libida, ale rovněž pomáhá vyrovnávat hladinu hormonů v těle, což je pro celkové zdraví a spokojený život naprosto klíčové. Proto neváhejte a zakupte tento přírodní zázrak ještě dnes.