Jazykové hádanky ženy

Životní styl


Jestliže existuje nějaká obvyklá jazyková hádanka ženy, pak je to věta, která zní: Mně je to jedno. Pokud někdy uslyšíte takovou větu, věřte, že si můžete být jisti tím, že ať už se jedná o cokoliv, ženě to prostě jedno není. Důvodů, proč vám tvrdí úplný opak, může být mnoho. Může být například naštvaná, že jste ji v něčem nepochopili nebo se také může stydět za své požadavky. Měli byste se tedy snažit tento problém vyřešit. Dejte jí například najevo, že víte, že neříká pravdu a hlavně se zeptejte, proč vám neodpovídá narovinu. Ať už se danou příčinu dozvíte či ne, snažte se s ženou vždy jednat tak, jako by vám odpověděla popravdě, i když víte, že tomu tak není.
růžové vlasy


Se situací, kdy žena řekla slovo nic, se každý muž jistě také setkal. Žena je v tomto případě nejspíše podrážděná a odpovídá vám jen úsečně. Možná že si nejste vědomi, že jste něco provedli a tak byste se měli pustit do logických otázek stylu: Co se stalo, lásko? Pokud bude opět následovat odpověď nic, můžete si být více než jisti, že se na 99% něco stalo. Jak ale přijít na to, co?  Měli byste se dopodrobna zamyslet, zda jste něco náhodou neudělali. Měli byste se zaměřit především na detaily.
blondýna s rolákem


Jestli máte takové podezření, že by za to mohly například ponožky, které jste nechali na prádelním koši a nedali je dovnitř, zeptejte se, jestli tohle náhodou není důvodem jejího hněvu. Žena by mohla alespoň ocenit vaši snahu. Pokud ani tohle nepomůže, zeptejte se ji na to, co se stalo v průběhu delšího časového rozmezí. Mezi tím byste partnerce měli věnovat pozornost. Pokud se stane, že vám ani v případě uplynutí delší doby neřekne, co se vlastně stalo, dejte ji najevo, že poznáte, když se necítí dobře a že se vám může se vším svěřit.
blondýna v dece


Vyznat se v ženách je někdy opravdový oříšek, protože se někdy stává, že ženy dokonce nerozumí ani samy sobě. Měli byste se zkusit naučit chápat alespoň tu svoji. Buďte hlavně trpěliví a hlavně se nikdy nenechte ovládat.