Kde nabízí prodej autofólií

Výrobky

Není žádným tajemstvím, že zvláště pro některé muže je auto mnohem víc než dopravní prostředek. Je to zdroj pýchy a jejich chlouba. Není tedy divu, že chtějí, aby vypadalo a fungovalo co nejlépe. K tomu používají nejrůznější doplňky, které se dají sehnat.

Jedním z nich je i prodej autofólií. Ta slouží hned k několika účelům. Tím prvním samozřejmě je omezení přímého slunečního světla, které do auta prochází, a tím i snížení rizika oslnění během jízdy v jasném dni.

Ovšem to není vše. Také mohou pomoci vylepšovat vzhled, neboť na nich mohou být natištěny nejrůznější motivy. Každý si pak může vybrat ten, který se mu líbí a který by na svém voze chtěl mít.

auto s tmavou fólií

Vyrábí se samozřejmě pro všechna okna s výjimkou předního. To musí totiž ze zákona zůstat volné, aby nebyla žádným způsobem omezena viditelnost, byť i jen o trochu. Jistě, přináší to určitá rizika, avšak ta nejsou tak velká, aby bylo nutné kvůli nim povolit používání stínících fólií.

Je ovšem také pravdou, že tyto není zrovna jednoduché sehnat. Zdálo by se, že takto oblíbený produkt koupíme prakticky všude, včetně nejrůznějších super a hypermarketů, avšak tak tomu není. Je zde totiž hned několik věcí, které tomu brání.

Tou první je cena. Výroba těchto fólií není levná, a tomu odpovídá i částka, kterou za ni prodejci vyžadují. A vzhledem k tomu, že by se v běžných obchodech za takové peníze příliš neprodávala, je pro ně zbytečné mít ji v sortimentu.

vůz jedoucí proti Slunci

Dalším problémem je samozřejmě fakt, že každý model automobilu má poněkud jiné rozměry oken. A pokud se nechceme spokojit jen s klasickou černou fólií, je potřeba se tomu přizpůsobit a vyrábět ji v požadovaných rozměrech.

I to je důvod, proč ji najdeme pouze ve specializovaných obchodech a značkových autosalonech, které se specializují pouze na jednu značku automobilu. Výhodou však je, že vám ji zaměstnanci i pomohou nalepit.

Pokud si tedy chcete takto svůj vůz vyzdobit, možnost zde určitě máte. Jen to bude vyžadovat trochu pátrání.