Na stěhovací služby v Praze se můžete spolehnout

Business

Také vám připadá, že je stěhovací služba, jako každá jiná? Ve smyslu placení daní a legislativních práv a povinností možná, ale zkuste se zamyslet nad tím, jak náročná práce to je, a s čím vám tito lidé jsou nápomocní.

Odnesou i velmi těžká břemena – přestěhovat svépomocí pár krabic s věcmi je relativně snadné, ale když je ve hře nábytek, koberce, velké domácí spotřebiče a další velká a těžká břemena, s nimiž stěží pohnete, stěhovací firma přijde vhod. V zásadě v takovém okamžiku vůbec nemusíte řešit, zda jsou stěhováci schopni přemístit do nového bytu pračku nebo starožitný psací stůl. Pokud se tam vejde, dá se projít dveřmi, případně využít jiného vstupu do objektu, pak jediné, co potřebujete zajistit, je vhodný termín. Stěhovací firmy jsou připravené i na extrémně obtížné situace, s nimiž byste si sami třeba vůbec nedokázali poradit.

papírový karton

Rozeberou nábytek – nábytek, který se dá rozebrat, by se neměl stěhovat smontovaný, neboť tím mohou přijít k úhoně některé spojovací součásti. Velmi obtížné je pak demontování kuchyní a vestavěných skříní sestavovaných na míru, mnohdy se jedná o velmi složité nábytkové sestavy, které při demontáži vyžadují přesný postup, vhodné vybavení a také jistou šikovnost a fyzickou sílu. Montáž a demontáž nábytku je běžnou pracovní činností stěhovacích firem.

kartonové krabice

Přestěhují vás kdykoli – pokud si rezervujete stěhovací služby v Praze stehovani-mamut.cz včas, není problém vás přestěhovat třeba v neděli večer. Pochopitelně se s velkou pravděpodobností nebudete stěhovat zrovna na Štědrý den či na Silvestra o půlnoci, ale stěhování o víkendech je běžné a navíc velmi žádané. Bývá však obvykle velmi brzy zarezervováno. Některé firmy vás přestěhují i ve večerních či v nočních hodinách, pokud je to nutné, záleží vždy na konkrétní osobní domluvě. Zároveň také můžete počítat s tím, že stěhování proběhne za každého počasí.