Naše ekonomika

Dům a byt

Věříte české ekonomice Ferovahypoteka? Moc ráda bych znala vaše odpovědi. Je mi jasné, že odpovědi by se hodně lišily a taky by jistě vznikly kdejaké skupiny, které by se mezi sebou hádali a byli by si jistí, že zrovna ten jejich stav a nápad i názor je ten nejlepší. To samozřejmě chápu, protože je logické, že si každý myslí, že zrovna ten jejich nápad je ten nejlepší a nejvíce logický. Já ani nevím, k jaké skupině bych se měla přidat. Já se o politiku i ekonomiku zajímám hodně, moc mě baví, takže se o ní i ráda bavím. Jenže jestli opravdu věřím české ekonomice? To těžko říct. Věříte české ekonomice? A jste si tím svým názorem jistí? Víte, někdy jsou lidé, kteří se o ekonomiku ani nezajímají a ani neví co to vůbec je a říkají, že naší české ekonomice vůbec nevěří.

Ekonomika je o penězích.

Jednou jsem dělala průzkum. Ptala jsem se třiceti lidí, jestli věří naší české ekonomice. A pouze jen pět odpovědí mi přišlo logických. A tady musím upozornit, že se dvěma názory jsem vnitřně v duchu vůbec nesouhlasila. To píšu jen proto, abyste si nemysleli, že jsem s těmi názory souhlasila, jen že se mi hodí do krámu. I když jsem s nimi nesouhlasila, tak to byly takové názory, že ti lidé vědí, o čem je řeč a jaká jen naše česká ekonomika a politika. Ostatní názory byly takové, že lidé do české ekonomiky plácali páté přes deváté a šlo na nich hodně vidět, že se jen snaží někomu zalíbit, že mají přehled.

Ekonomika je hodně záludné téma.

Jenže já je prokoukla, protože jsem navíc ekonomii i studovala, a navíc naše čeká ekonomika je i můj koníček, takže ji sleduji hodně. Čtu i odborné časopisy, protože tam se taky dozvím mnoho informací. Samozřejmě, že ani všechno nemusí být pravda, co se píše, ale mě to prostě baví číst a na tom se nic nezmění. A věříte teda české ekonomice? Pokud nad tím pořád tápete, tak si zkuste něco přečíst, něco odborného, co vás uvede na pravou míru. Nebo se můžete přihlásit i na nějaký kurz anebo si něco přečíst na našich webových stránkách.