Objevte kouzlo chorvatského pobřeží

Hobby

Vaše děti už dlouho touží po tom, podívat se k moři a vy už jim to také dlouho slibujete a chtěli byste, aby to letošní prázdniny konečně vyšlo? Pokud počítáte každou korunu a chtěli byste si i přesto užít dovolenou u moře se vším všudy a nemuseli jste přitom příliš slevovat na vašich nárocích, pak můžete jet levně do Chorvatska a splnit tak vašim dětem jejich přání.

jadran

Jaká je tedy nejlevnější doprava k jadranskému pobřeží, na dosah od krásných pláží, historických památek a průzračného moře? Jednoznačně ta autobusová. V případě, že využijete tohoto způsobu dopravy na cestě do vámi zvoleného přímořského letoviska u jadranského pobřeží, pak opravdu ušetříte a dovolená u moře tak může být téměř srovnatelná s dovolenou v Čechách. A to už stojí za to, co říkáte? Vy si jen zarezervujete ubytování v místě, které se vám nejvíce zamlouvá a poté už nezbývá, než si zarezervovat místo v autobuse na konkrétní termín a můžete pohodlně cestovat přímo na místo.

Mezi zastávkami najdete známá jadranská letoviska po celém pobřeží, takže určitě i to vaše. Společně s vaší rodinou si tak můžete užít dovolenou u moře za fascinující cenu. A tak si i vy budete moci jednou za rok dovolit podívat se k moři a splnit tak přání vašich dětí. V autobuse budete mít možnost odpočinout si, prospat se, shlédnout film nebo se také občerstvit. Pohodlná sedadla jsou samozřejmostí a díky tomu se tak cesta do vašeho dovolenkového letoviska stane příjemnou. Získáte i dokonalý přehled o tom, kde se budete právě s autobusem nacházet, a to díky gps monitoringu, přímo ve vašem mobilu.

vodopád

Zajeďte se pokochat krásami jadranského pobřeží, užít si hřejivých paprsků a průzračného moře v Chorvatsku. Zakupte si včas místa v pohodlném autobuse a už se jen můžete těšit na to, až tu bude onen den D, kdy se budete moci podívat s vaší rodinou k moři za příznivou cenu.