Také vás oslovují skříně na míru

Výrobky

Praktičnost skříní na míru https://www.sten-skrine.cz/ je známa snad každému, kdo se o tuto problematiku alespoň okrajově zajímal. Snadno do jejich útrob vyskládáte prakticky kompletní vybavení bytu, od úklidových prostředků až po oblečení, obuv, hračky a sportovní potřeby. Je to natolik univerzální skladovací prostor, že můžete mít cokoli kdekoli, a to pouze na jednom místě. Není nutné stále někam odbíhat, něco někde hledat jednotlivé věci umístěné v úložném prostoru pod postelí, v komoře, v předsíni, ve sklepě a kdoví kde ještě.

skříně na míru v ložnici

Skříně také zpravidla zabírají veškerý volný prostor od podlahy až po strop, mají posuvné dveře, které jsou prakticky bezúdržbové, ale zároveň plní velmi důležitou funkci – estetický dojem. Připadá vám estetika nepodstatná až tak, že jí není nutné věnovat mnoho pozornosti? Pak se zamyslete nad následujícími řádky:

nábytek v ložnici

Design podle prostředí – výrobci vestavěných skříní na míru sází především na velmi pestrý výběr vzhledů posuvných dveří. O tom jsme se mohli přesvědčit již dávno a postupem času se na trhu objevují další a další modely vzorů a kombinace barev. Máte pak mnohem více možností ladit nábytek k vašemu interiéru, mnohem více, než co nabízí standardní nábytek ve specializovaných obchodech.

Nábytek na zakázku – vestavěná skříň, to je obdoba truhlářské zakázkové výroby s tím rozdílem, že tady máte dveře z lamina, které jsou lehčí a snáze obsluhovatelné. Princip posuvných dveří se zcela vyhnul dveřním pantům dveří křídlových, náchylných na vyvrácení, pokřivení a nerovnoměrné zavírání.

Světlé barvy vedou – do svých úvah o vzhledu skříní zařazujte i barvu dveří s ohledem na světlo v místnosti. Čím bude tmavší, tím více bude světlo pohlcovat a budete si uvnitř připadat sevřeni a stísněni. Výhodná je i čistě bílá barva a argumenty o tom, že na bílé je vidět každý flíček, jsou liché, není to tak docela pravda a při běžné údržbě je to takřka stejné, jako u jiných pastelových barevných variací.