Vyhlídkový let vrtulníkem

Zábava

Představte si ten krásný výhled z vrtulníku. Nehledě na to, jaký je zážitek vidět naši zem z takové výšky. Člověk si takto může prohlédnout krajinu, město, co potřebuje. Navíc má možnost zažít adrenalinový zážitek. Tuto možnost lze najít na internetu a přímo se objednat. Můžete si samozřejmě vybrat kratší nebo delší let, záleží jen a jen na vás.
vrtulník v tyrolsku 
Bojíte se?
Bát se rozhodně nemusíte. Poletí s vámi profesionální pilot, který má vše pevně pod kontrolou. Navíc vám doporučí ideální trasy, kde a co nejlépe vidět. Samozřejmě, že si můžete i vybrat, kam se chcete podívat a zaletět. Můžete si například prohlédnout krásné památky UNESCO.
 
Jak je to s cenou?
Ceny jsou různé a záleží jakým vrtulníkem letíte a také jak dlouho dobu. Vybrat si můžete i kratší dobu, jako je 20 až 30 minut. Za takový let si zaplatíte v průměru od 3 000 Kč až do 11 000 Kč. Zvolit si lze i delší lety za které již zaplatíte více, klidně až kolem 50 000 Kč i více. Zde záleží opět na typu vrtulníku a době letu.
pohled z letadla 
Před letem většinou probíhá krátká instruktáž. To je potřeba pro to, aby člověk věděl, jak se ve vrtulníku chovat a co dělat v případě určitých situací. Ničeho se nebojte, ale je to důležité. Následně již nasednete a můžete vzlétnou až do oblak. Vždy si s pilotem domluvte, zda budete chtít fotografovat a také si zjistěte, zda je to možné. Ne všechny lety jsou uzpůsobeny na fotografování a filmování. Je potřeba vždy pilota informovat. Dále také musíte počítat s tím, že pokud je nepříznivé počasí, let se může přesunout na jiný den. Vždy jde o vaše bezpečí a pokud pilot rozhodne, že se nepoletí, respektujte to. Je potřeba si zjistit i povolenou váhu. Většinou je povolená váha jednoho cestujícího 90 kilogramů.
modrý vrtulník 
Vždy dopředu veškeré svoje představy konzultujte s pilotem. Domluvit se můžete přesně odkud a kam chcete letět a co chcete vidět. Pilot vám dle zkušeností poradí a doporučí, jestli je to vhodné. Vždy dbejte rad pilota a užijte si nezapomenutelný zážitek!