Zjednodušte si svou práci

Business

Určitě se najdou ve Vašem pracovním životě dny, kdy nemáte klid a prožíváte neuvěřitelný stres, abyste svou práci odvedli kvalitně, bez chyb a hlavně v termínu! Pokud jen na Vás závisí peníze společnosti, pro kterou pracujete, je Vaše zodpovědnost vážně obrovská! Profese účetní a s ní spojené finanční účetnictví je vážně náročné.

účetnictví

Kde je tedy zakopaný pes?

  • Jak je ale možné, že se potkáte se svou kamarádkou, která je také účetní poměrně velké firmy a která rozhodně nevypadá tak děsně unaveně, jako Vy?
  • Jak je možné, že nepotřebuje vykonávat přesčasy, aby svou práci stihla?
  • Jak je možné, že svou práci každou chvíli nezatracuje jako Vy?

Napadají Vás určitě myšlenky, že Vy na svou práci jednoduše nestačíte. Že neumíte hospodařit s časem, který v práci trávíte. Že si neumíte udělat systém.
Je správné, že začínáte hledat chyby u sebe. Ale mnohdy takové hledání nemá smysl, když je chybka někde docela jinde!
Jestliže je Vaše kamarádka poměrně vyrovnaná a nestresuje se, jako Vy, potom určitě pracuje buď nespolehlivě, nebo pracuje se softwarem, který její práci náležitě usnadňuje. Stačí se jí zeptat.

Dost papírování!
Staňte se také usměvavou účetní, která chodí z práce přiměřeně unavená, ale s pocitem dobře vykonané práce. S myšlenkou, že Vám na pracovním stole neleží resty, které jste nestihla vyřídit.

  • Mějte spolehlivý přehled o aktivech a pasivech firmy pěkně pohromadě, a ne roztroušeně v šanonech. Nakonec ty se Vám už do skříní v kanceláři pomalu nevejdou.
  • Získejte přesný přehled o výnosech a nákladech společnosti, pro kterou vykonáváte tak zodpovědnou práci!
  • Zpracovávejte hospodářský výsledek společnosti každý rok bez stresových momentů, které Vám nepřidávají na Vašem zdraví!

finance

S finančním účetnictvím v podobě šikovného SW nebudete prožívat už žádné stresy. Dokonce ušetříte i za barvu na vlasy, aby Vám zakryly šedivé vlasy, které jsou důsledkem neustálého pracovního vypětí.