Kočárkovina nabízí nepřeberné množství využití

Výrobky

Pokud hledáte více než odolnou látku do jakéhokoliv počasí, pak pro vás bude tou nejlepší volbou kočárkovina. Tato látka disponuje řadou zajímavých vlastností a poměrně snadno se s ní pracuje. Lze ji využít při tvorbě nejrůznějších výrobků dle vašich preferencí. Jakmile ji jednou vyzkoušíte, rozhodně si ji zamilujete.

Kočárkovina

Skvělé vlastnosti dělají z kočárkoviny ideální materiál pro vaši tvorbu

Že kočárkovina není určena jen pro kočárky je snad jasné každému. Svůj název však nese právě proto, že se nejčastěji využívá právě při výrobě dětských kočárků. Díky jejím vlastnostem, kterým kraluje samozřejmě odpuzování vody je také otěruvzdorná, což v praxi znamená, že se jedná o velmi odolný materiál. I z toho důvodu se využívá k výrobě mnoha textilních produktů, kde je vyžadována odolnost materiálu. I přes své vlastnosti je kočárkovina poměrně lehkým materiálem, který se dobře zpracovává.

Vyrobíte z ní mnoho různorodých produktů

Z kočárkoviny se vyplatí vyrábět takové produkty, které budou například vystaveny nepříznivému počasí či okolním vlivům. Typicky se jedná např. o sedáky na zahradní nábytek, potahy kočárků, sedací vady či pelíšky pro vaše čtyřnohé mazlíčky. Tuto látku zajisté oceníte i při výrobě nejrůznějších tašek či batůžků. Lze ji využívat v interiéru i exteriéru a není náročná na údržbu. Díky vodoodpudivosti chrání vnitřek daného produktu před nežádoucími vlivy vody, ale i např. prachu apod.

Vaky z kočárkoviny

Vzorník plný barev a různých vzorů

Kočárkovina je na trhu dostupná v nepřeberném množství nejrůznějších barev i vzorů. Vyberete proto ideální jak pro dětské výrobky, tak pro domácí mazlíčky či univerzální jednobarevnou. Liší se samozřejmě i povrchová úprava, která může být matná i lesklá. Při výběru by vás rozhodně měla zajímat i gramáž látky, která mnohdy předurčuje její výdrž. Prohlédněte si nabídku a uvidíte, že vám barevné kombinace nadchnou.